Motbakkeløp i Kolvereid,
Norges minste by
Brækkabakkan Opp
Fredag 11. august 2017
#bakkanopp

Resultater 2015

Les referat fra Brækkabakkan 2015 hos Kolvereid Idrettslag sine nettsider

Konkurranse menn

Nr.TidNavnKlubb
111.40Johan HundsethKIL / SS Invest
211.49Sindre FinneNamdal løpeklubb
311.59Henrik Andreas HenriksenNamdal løpeklubb
412.05Torstein ØstnorNamdal løpeklubb
512.08Mats TranåsJøa IL
612.20Thomas Hjalmar WestgårdSteinkjer skiklubb/ SS Invest
712.32Kristoffer SverdrupDombås
812.45Robert HamlandsøValkyrien IL
912.46Christian ArsteinMX sport
1013.32Simen LandeTerråk
1113.32Martin BjørhusdalKIL
1213.46Emil FinnestrandSteinkjer fotballklubb
1313.51Sander BøeKIL / SS Invest
1413.55Henrik SverdrupDombås
1514.04Svein Oluf ØrenKIL
1614.09Lars LautenNamsos løpeklubb
1714.10Geir LautenTeam Haugen, Kolvereid
1814.51Petter LillebyFikkan IL
1915.01Aksel Solvang RønningenKIL
2015.12Anders TøndellAngeltrøa
2115.20Ulrik BrøndboFlatås IL
2215.29Odin Korsnes TøndellStrindheim IL
2315.30Marius BrøndboBrøndbo-skuta
2415.30Roar TranåsJøa IL
2515.42Torgeir BrøndboBrøndbo-skuta
2615.42Vidar WilliksenRørvik
2715.43Fredrik EiternesGråmarka IL
2817.22Berge Andre HasjordRørvik
2919.07Erik BrøndboFlatås IL
3019.44Geir HasfjordKIL

Konkurranse kvinner

Nr.TidNavnKlubb
115.43Vilde FinneNamdal løpeklubb
216.26Oda Bentzrød 
317.45Johanne TveråmoArbeidstilsynet

Mosjon - uten tid og rangering (43 stk)

Jonas LautenKIL
Martin LautenKIL
Margaret HammerTeam Opptur
Astrid Øie JohansenTeam Opptur
Line FallmyrTeam Opptur
Emilie Haug AlmaasOppsal
Alexander Haug AlmaasOppsal
Dag Rune AlmaasOppsal
Torger HundsethKil
Renate SchjelderupKIL
Helge KvaløKIL
Maren KvaløKIL
Margareth HaugMX-sport
Nina ØrenKIL
Mads ØrenKIL
Thomas FallmyrKIL
Vebjørn JakobsenNordre Land
Simen JakobsenNordre Land
Tore JakobsenNordre Land
Mikael Gylder Kirkeby-GarstadHS IL
Eila Gylder Kirkeby-GarstadHS IL
Cecilie Gylder Kirkeby-GarstadHS IL
Kirsti Kirkeby-GarstadHS IL
Åsmynd GylderHS IL
Beate SkillingstadSparebank 1
Marius GranliSparebank 1
Stian Øren 
Odin Remme-Lauten 
Line Remme 
Emil PaulsenKIL
Stig Ove ØrenTeam Øyra
Knut PaulsenKIL
Astrid Korsnes TøndellStrindheim
Guro Korsnes KristiansenKIL
Marit LivikKIL
Anne Lene GregersenKIL
Jostein VardehaugMESTA
Anders FjærSpar
Kirsti FjærSpar
Tor BachInderøya
Philip Humstad BachVarden
Martin KjøglumIL Hållingen
Amund StrandKIL